niedziela, 21 kwietnia 2013

Puzzle z pieskami.




Siemanko!

Siemano ludzie!

Jestem nową redaktorką na tym blogu. Jestem Kinga i mam 14 lat. Zapewne większość zna mnie jako nową redaktorkę z profilki.blogspot.com. Przy okazji zapraszam na mój blog (kliknij na baner, zby przejść na blog):



danbo.gif

sobota, 20 kwietnia 2013

Puzzle z napisem spring (na próbę).

Długo się nad nimi mordowałam i z robieniem szablonu, tym bardziej, że nie chce mi się ściągnąć photoshop, więc wyszły jak wyszły....mogą być?!




Jakieś zamówienia?!

Banery z sznaucerem miniaturowym (2 wzory).

środa, 17 kwietnia 2013

czwartek, 11 kwietnia 2013

Zestaw z tenisem

blablabla.....to jest tylko przykładowy tekst tylko po to by pokazać jak tło będzie wyglądało z twoim tekstem :P blablabla..........................................................................................................................................................................................to jest tylko przykładowy tekst tylko po to by pokazać jak tło będzie wyglądało z twoim tekstem :P