niedziela, 21 kwietnia 2013
Siemanko!
Siemano ludzie!
Jestem nową redaktorką na tym blogu. Jestem Kinga i mam 14 lat. Zapewne większość zna mnie jako nową redaktorkę z profilki.blogspot.com. Przy okazji zapraszam na mój blog (kliknij na baner, zby przejść na blog):
sobota, 20 kwietnia 2013
Puzzle z napisem spring (na próbę).
Długo się nad nimi mordowałam i z robieniem szablonu, tym bardziej, że nie chce mi się ściągnąć photoshop, więc wyszły jak wyszły....mogą być?!
Jakieś zamówienia?!
środa, 17 kwietnia 2013
poniedziałek, 15 kwietnia 2013
czwartek, 11 kwietnia 2013
Zestaw z tenisem
blablabla.....to jest tylko przykładowy tekst tylko po to by pokazać jak tło będzie wyglądało z twoim tekstem :P blablabla..........................................................................................................................................................................................to
jest tylko przykładowy tekst tylko po to by pokazać jak tło będzie wyglądało z twoim tekstem :P
Subskrybuj:
Posty (Atom)






