sobota, 23 lutego 2013
sobota, 26 stycznia 2013
czwartek, 10 stycznia 2013
Zestaw z cookie monster (w tym kolaż z cookie...)
To jest przykładowy tekst. Po wstawieniu kodu do tła na profil, tekst ten można wymienić. A właściwie go nie będzie ;) Dalszy ciąg tego tekstu nie ma sensu, gdyż wyłącznie ma za zadanie pokazania jak tło będzie wyglądało z Twoim tekstem. Blablablabla blablablabla blablablabla blablabla blablabla sayidhgaihfgfgrfgfiyegrfwfrpfhhfwpwf.....hahah fajnie się tak pisze!
sobota, 29 grudnia 2012
Gotowy profil rockowy
1.
https://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg
Na początek wypadałoby się przedstawić. Dużo nie mam zamiaru pisać. Poza tym nie potrzebne Ci to. Powiem tak. Nazywam się (imię) i mam (wiek) lat. Miło mi Cię poznać. Głównie interesuję się (tu wpisać). A moim ulubionym gatunkiem muzyki jest rock. Jak już pewnie zauważyłeś :)
To tyle o mnie....
Nie kopiuj - oryginalność to podstawa ! : )
Nie obrażaj.
Nie przeklinaj.
Nie wysyłaj łańcuszków. I tak w nie, nie wierzę.
Zbędne komentarze zostaw dla siebie.
Coś ci się nie podoba? Ctrl + W
(tu wyświetla się kto odwiedził profil)
Profil wygląda tak do znaczniej lepiej na zapytaj. Tu to tak super nie wygląda, ale jak już mówiłam TO NIE ZAPYTAJ!i nigdy nie będzie tu to jakoś SUPER wyglądało! W tle leci muzyka Nirvana - Smells Like Teen Spirit i jest kursor czarny z białym obramowaniem. No i wiadomo trzeba sobie pozmieniać w informacjach o sobie.
I Obrazki, banery itp. są przezroczyste tylko tu tak wygląda.
Wszystko jest OK bo sprawdzałam na zapytaj!
https://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg
Na początek wypadałoby się przedstawić. Dużo nie mam zamiaru pisać. Poza tym nie potrzebne Ci to. Powiem tak. Nazywam się (imię) i mam (wiek) lat. Miło mi Cię poznać. Głównie interesuję się (tu wpisać). A moim ulubionym gatunkiem muzyki jest rock. Jak już pewnie zauważyłeś :)
To tyle o mnie....
Nie kopiuj - oryginalność to podstawa ! : )
Nie obrażaj.
Nie przeklinaj.
Nie wysyłaj łańcuszków. I tak w nie, nie wierzę.
Zbędne komentarze zostaw dla siebie.
Coś ci się nie podoba? Ctrl + W
(tu wyświetla się kto odwiedził profil)
Kod do profilu:
Profil wygląda tak do znaczniej lepiej na zapytaj. Tu to tak super nie wygląda, ale jak już mówiłam TO NIE ZAPYTAJ!i nigdy nie będzie tu to jakoś SUPER wyglądało! W tle leci muzyka Nirvana - Smells Like Teen Spirit i jest kursor czarny z białym obramowaniem. No i wiadomo trzeba sobie pozmieniać w informacjach o sobie.
I Obrazki, banery itp. są przezroczyste tylko tu tak wygląda.
Wszystko jest OK bo sprawdzałam na zapytaj!
sobota, 8 grudnia 2012
Świąteczne/zimowe tła
1.
blablabla.....to jest tylko przykładowy tekst tylko po to by pokazać jak tło będzie wyglądało z twoim tekstem :P blablabla.....to jest tylko przykładowy tekst tylko po to by pokazać jak tło będzie wyglądało z twoim tekstem :P
czwartek, 6 grudnia 2012
Zestaw z guzikami
blablabla.....to jest tylko przykładowy tekst tylko po to by pokazać jak tło będzie wyglądało z twoim tekstem :P blablabla.....to jest tylko przykładowy tekst tylko po to by pokazać jak tło będzie wyglądało z twoim tekstem :P
Subskrybuj:
Posty (Atom)


